Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wiadomości
 
Wisła: Karty rabatowe dla turystów

Wisła: Karty rabatowe dla turystów

Data dodania: 2018-12-12
Wzorem sezonu letniego, wspólnie z Ustroniem, przygotowane zostały dla turystów karty rabatowe uprawniające do skorzystania z promocyjnych cen na określone w niej atrakcje turystyczne w obu miastach. więcej »
 
 

Chcesz dorobić przed świętami? TOP 5 prac...

Data dodania: 2018-12-11
Firma Personnel Service sprawdziła, które prace sezonowe cieszą się przed świętami najbardziej. Jak się okazuje, takie stanowiska w sezonie zimowym najchętniej wybieraj&#... więcej »
 
 

Ponad 200 ognisk afrykańskiego pomoru świń w...

Data dodania: 2018-12-11
Jerzy Kowalczyk, powiatowy lekarz weterynarii w Łowiczu przekazał nam celem publikacji artykuł pokazujący skalę choroby wirusowej - afrykańskiego pomoru świń - w naszym kra... więcej »
 
 

Odra znów w woj. śląskim! Ognisko choroby u...

Data dodania: 2018-12-11
- Potwierdzam, że wykryto ognisko odry - mówi nam lek. med. Zbigniew Bożek, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gliwicach. Sanepid w Gliwicach wykrył odrę u pracownikó... więcej »
 
 

Wisła i Ustroń przygotowały wspólne karty...

Data dodania: 2018-12-11
Wisła i Ustroń, podobnie jak w sezonie letnim, przygotowały razem karty rabatowe dla turystów, uprawniające do skorzystania z promocyjnych cen na atrakcje turystyczne w obu miastach. Ws... więcej »
 
 

Do 6 stolic w Europie dojedziesz z Katowic bez...

Data dodania: 2018-12-11
Katowice są świetnie położone. Takich możliwości nie ma Warszawa. Bezpośrednio pociągiem można stąd dojechać w kilka godzin do sześciu stolic europejski... więcej »
 
 

Opady śniegu w woj. śląskim. Jak sytuacja na...

Data dodania: 2018-12-11
To pierwszy tak mocny opad śniegu w tym roku. W woj. śląskim sypnęło białym puchem A jak sytuacja na drogach? więcej »
 
 

Na Śląsku biało. Czy śnieg się utrzyma? [Pogoda...

Data dodania: 2018-12-11
Jaka będzie pogoda w grudniu 2018? Kiedy spadnie śnieg? Meteorolodzy twierdzą, że w tym roku z obfitym śniegiem mogą być problemy, ale białego puchu nie zabraknie. Od 11 gr... więcej »
 
 

W miejskich budynkach tylko odnawialna energia....

Data dodania: 2018-12-10
Dąbrowa Górnicza, Warszawa-Bielany, Ostrów Wielkopolski, Słupsk, Starachowice, Świdnica, Namysłów, Wadowice, Cieszyn, Gorlice, Opoczno, Ostrzeszów, Sejny, Sławków, Mielno, Dąbie, ... więcej »
 
 

Wspólnie dla ochrony życia -...

Data dodania: 2018-12-10
„Świeć przykładem! Nie tylko w Adwencie!" - to hasło przyświecające cieszyńskim policjantom i księżom podczas wspólnych działań w trosce o bezpieczeństwo pi... więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 478
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat cieszyński -– powiat w południowej części województwa śląskiego z siedzibą w Cieszynie. Tworzy go 12 gmin: Cieszyn, Ustroń, Wisła, Skoczów, Strumień, Brenna, Chybie, Dębowiec, Goleszów, Hażlach, Istebna i Zebrzydowice zajmując obszar 730,29 km².

Powiat cieszyński leży na środkowej i zachodniej część Pogórza Śląskiego oraz Beskidzie Śląskim, od północy zajmując obszar Kotliny Oświęcimskiej.

Główne gałęzie gospodarki regionu to rolnictwo, usługi i przemysł turystyczny (miejscowości turystyczne: Wisła, Brenna i Ustroń).

Przez powiat przechodzi droga ekspresowa S1 oraz drogi krajowe: 1 i 81. 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola