Belka
Wtorek, 3 Października 2023   imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szpital ma Pracownię Rezonansu Magnetycznego

Data publikacji: 2012-02-10, Data modyfikacji: 2012-02-16
A A AWydrukDrukuj  
 
Szpital ma Pracownię Rezonansu Magnetycznego

W Szpitalu Śląskim w Cieszynie nastąpiło uroczyste otwarcie Pracowni Rezonansu Magnetycznego. Odtąd pacjenci wymagający specjalistycznej diagnostyki nie będą musieli być wożeni do szpitali w Bielsku-Białej lub Jastrzębiu Zdroju.

Pracownia została uruchomiona dzięki pozyskaniu inwestora.

Dzięki nowemu sprzętowi diagnostyka będzie szybsza i dokładniejsza, co przełoży się na szybsze wdrożenie skutecznego leczenia.

Montaż sprzętu w pomieszczeniach wchodzących w skład Pracowni Zakładu Diagnostyki Obrazowej w Pawilonie Diagnostyczno-Zabiegowym zakończono już  w listopadzie ubiegłego roku.

WIK, Źródło artykułu: Dziennik Zachodni, Autor zdjęć: FN Motol
 
Komentarze
xyz   2012-02-17 23:46:43
brawo za reakcję, widzę, że poprawiliście wpis, jeszcze zostało małe "ale" - to nie szpital uruchomił rezonans, a prywatna firma...Bóg jeden wie jakim cudem tam zakotwiczyła swój sprzęt, skoro nie było na to żadnego przetargu, a właścicielem rezonansu jest tamtejszy kierownik zakładu diagnostyki obrazowej :) Tak sobie myślę, że będzie z tego niezły smród, a Szpital jeszcze za to beknie...mało wiecie o układzikach, które tam rządzą
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat cieszyński -– powiat w południowej części województwa śląskiego z siedzibą w Cieszynie. Tworzy go 12 gmin: Cieszyn, Ustroń, Wisła, Skoczów, Strumień, Brenna, Chybie, Dębowiec, Goleszów, Hażlach, Istebna i Zebrzydowice zajmując obszar 730,29 km².

Powiat cieszyński leży na środkowej i zachodniej część Pogórza Śląskiego oraz Beskidzie Śląskim, od północy zajmując obszar Kotliny Oświęcimskiej.

Główne gałęzie gospodarki regionu to rolnictwo, usługi i przemysł turystyczny (miejscowości turystyczne: Wisła, Brenna i Ustroń).

Przez powiat przechodzi droga ekspresowa S1 oraz drogi krajowe: 1 i 81. 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola