Belka
Wtorek, 3 Października 2023   imieniny: Teresa, Gerard, Bogumił
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Szpital ma już pracownię rezonansu magnetycznego

Data publikacji: 2012-02-02, Data modyfikacji: 2012-02-14
A A AWydrukDrukuj  
 
Szpital ma już pracownię rezonansu magnetycznego

W Zakładzie Diagnostyki Obrazowej wykonywano już  zdjęcia rentgenowskie, usg, mammografię oraz tomografię komputerową. Teraz dzięki znalezieniu inwestora można było zakupić nowoczesny sprzęt, i rozpocząć badania za pomocą rezonansu magnetycznego. Szpital cały czas chce podnosić standarty usług świadczonych pacjentom.

KLM, Źródło artykułu: Dziennik Zachodni, Autor zdjęć: FN Motol
 
Komentarze
ciekawski   2012-02-12 23:21:20
to nie jest żaden rezonans szpitala, tylko prywatnej firmy, której szpital musi za badania zapłacić. Ciekawe tylko na jakich zasadach ma się to odbywać, bo szpital nie ogłosił konkursu na badania, tylko na najem powierzchni w STARYM zakładzie diagnostyki obrazowej - jakim cudem rezonans znalazł się w nowym pawilonie diagnostycznym zbudowanym z dotacji unijnej, to można sobie dopowiedzieć, a pikanterii dodaje fakt, że właściciel Scanix'u to .... kierownik diagnostyki obrazowej cieszyńskiego szpitala. Dodając 2 do 2 wszystko staje się jasne, a to wszystko przy cichym błogosławieństwie starostwa. Cała sprawa grubymi nićmi szyta, ale to właśnie nazywa się piękny układ. Tym ciekawszy, że szpital miał "pod ręką" działający już od lata rezonans na Stawowej...
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat cieszyński -– powiat w południowej części województwa śląskiego z siedzibą w Cieszynie. Tworzy go 12 gmin: Cieszyn, Ustroń, Wisła, Skoczów, Strumień, Brenna, Chybie, Dębowiec, Goleszów, Hażlach, Istebna i Zebrzydowice zajmując obszar 730,29 km².

Powiat cieszyński leży na środkowej i zachodniej część Pogórza Śląskiego oraz Beskidzie Śląskim, od północy zajmując obszar Kotliny Oświęcimskiej.

Główne gałęzie gospodarki regionu to rolnictwo, usługi i przemysł turystyczny (miejscowości turystyczne: Wisła, Brenna i Ustroń).

Przez powiat przechodzi droga ekspresowa S1 oraz drogi krajowe: 1 i 81. 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola