Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

CieszyN - Kocham Cię...

 
FACEBOOK: facebook.com/cieszynndg DOWNLOAD: www1.zippyshare.com/v/61562642/file.html TEKST : Niech stanie w miejscu czas - chce być przy Tobie.. Nie wiesz czy kocham Cie.? Tu masz odpowiedź.! Dajesz mi szczęście, tez chce dać je Tobie... Całym serduchem - Kocham Cie..! x2 Witam słoneczko, skarbie, kotku, rybko, moja myszko.. Witam i nie zamierzam żegnać, chce zawsze być blisko.. Nasza miłość to wszystko, tak wiele dla mnie znaczysz.. Więcej niż zgubny los, który rani czasami.. Jeżeli będę ślepy, będziesz moim wzrokiem.. Kochanie daj mi wody, bo z miłości zapłonę.! Nie pomyśl, że to koniec, nie czekaj na finał.. Chce Ciebie już na zawsze przy sobie zatrzymać.! Czasami bywa źle, uwierz mi - będzie dobrze.. Nie dla nas uczuć pogrzeb, rybeczko przytul proszę.! Razem za ręce w życie, nie spytam czy idziesz.. Po prostu Cie zabieram, by co rano Cie widzieć.. Co wieczór trzymać dłoń kiedy zamykasz oczka, Tulić, przytulać, kochać, żyć, mówić Ci czułe słowa... Być z Tobą i przy Tobie nawet gdy się fochasz.. I co dzień pokazywać Ci jak bardzo Cię kocham.! Niech stanie w miejscu czas - chce być przy Tobie.. Nie wiesz czy kocham Cie.? Tu masz odpowiedź.! Dajesz mi szczęście, tez chce dać je Tobie... Całym serduchem - Kocham Cie..! x2 Kochanie nie martw się kiedy wychodzę, przecież wrócę.. Gdybym miał Cie zostawić, chyba zabił by mnie smutek.! To pewne, że z byle powodu Cie nie rzucę... Choć co dzień wiesz.? Życie wystawia nas na próbę... Ty.. Jesteś ostatnią z mych połówek - tą największą.! Spełnieniem moich marzeń, mojej codzienności częścią.! Kocham Cie całym sercem, całym sobą - wiedz to.! I choć czasem zadajesz ból, to nie myślę nad zemstą.. Jesteśmy tylko ludźmi, popełniamy błędy.. Potrafię przyznać się - przepraszam.. Tez nie jestem święty.. Wybaczać i naprawiać, budować, miłość dawać.. To wszystko tylko z Tobą, tu nie wchodzi w grę zdrada.! Jedna, jedyna, kochana - do tego dążę.. Z jedną jedyną, jedną drogą, tym samym torem.. Jedna jedyna człowieku - pojąłem w porę.. Nic nie daje mi więcej szczęścia niż bliski człowiek.! Niech stanie w miejscu czas - chce być przy Tobie.. Nie wiesz czy kocham Cie.? Tu masz odpowiedź.! Dajesz mi szczęście, tez chce dać je Tobie... Całym serduchem - Kocham Cie..! x2

 


CieszyN Official
 
Data pliku video: 2013-11-22, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat cieszyński -– powiat w południowej części województwa śląskiego z siedzibą w Cieszynie. Tworzy go 12 gmin: Cieszyn, Ustroń, Wisła, Skoczów, Strumień, Brenna, Chybie, Dębowiec, Goleszów, Hażlach, Istebna i Zebrzydowice zajmując obszar 730,29 km².

Powiat cieszyński leży na środkowej i zachodniej część Pogórza Śląskiego oraz Beskidzie Śląskim, od północy zajmując obszar Kotliny Oświęcimskiej.

Główne gałęzie gospodarki regionu to rolnictwo, usługi i przemysł turystyczny (miejscowości turystyczne: Wisła, Brenna i Ustroń).

Przez powiat przechodzi droga ekspresowa S1 oraz drogi krajowe: 1 i 81. 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola