Belka
Poniedziałek, 10 Grudnia 2018   imieniny: Julia, Judyta, Daniel
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

CieszyN - Jeżeli kochasz - nie płacz...

 
FACEBOOK: facebook.com/CieszyNNDG Musisz wiedzieć, że miłość to nie zawsze szczęście.. Nie zawsze będzie dobrze, jak w życiu - gorzej, lepiej.. Mówisz mi "Mamy siebie" , mówisz "Razem na zawsze.." Nie chce do końca życia patrzeć jak przy mnie płaczesz.. Jeżeli ranię - odejdź, jeżeli krzywdzę - zostaw.! Zostaw jeśli nie jesteś pewna, że naprawdę kocham.. Zostaw ze łzami w oczach - jeśli nie jesteś pewna.. Jeżeli mi nie ufasz - po prostu powiedz z miejsca.. Nie połamiesz mi serca, miłości tej nie zgasisz.. (i.) Nie zmienisz niczego bijąc mnie z liścia po twarzy.! Wiesz, nie chcę Cię ranić - to ma działać w dwie strony.. Ja dzięki Tobie, nie przez Ciebie.. Proszę Cię - pomyśl.. Spotkania mają łączyć - łączyć nie dzielić... Dwa serca bić dla siebie mają - tak jak kiedyś.. Zupełnie tak jak kiedyś - dobrze pamiętam.. Łzy w Twoich oczach stały co dnia - płakałaś ze szczęscia.. Jeżeli kochasz - nie płacz.. Zapomnij czym agresja.. Niszczysz uczucia, Bijąc po twarzy w nerwach.. To miłość jest czy spektakl.? Szacunek odwzajemniaj.. Bo przyjdzie dzień.. W którym zwyczajnie się pożegnam.. x2 Wiesz ja także, czasem wymiękam, w nocy płaczę.. I narzekam, że nic tu nie jest takie jak chcę.. Mogłoby być inaczej.. Ale niestety jest jak jest.. Trzeba cieszyć się życiem, mimo to, że czasem jest źle.. Ja dobrze wiem, czasem brakuje Ci siły.. Nie mówię nic, bo nie wiem jak mógłbym Cię uszczęśliwić.. Nie mówię nić, bo cierpię gdy nie potrafię Ci pomóc.. Nie mówię nic, choć chciałbym coś powiedzieć - proszę zrozum.. To wcale nie jest tak jak myślisz - cały czas słucham.. I myślę co noc o tym wszystkim co mówisz do ucha.. I myślę o tych kłótniach i bezsensownych fochach.. Ja nie chcę tak dłużej - uwierz, naprawdę Cię kocham.! Zupełnie jak Ty tęsknie, kiedy nie ma Cie obok.. Zupełnie jak Ty, chciałbym do końca być już z Tobą.. Zupełnie jak Ty, chcę spędzić z Tobą długie lata Ale będę musiał odejść, jeśli cierpieć masz i płakać.. Jeżeli kochasz - nie płacz.. Zapomnij czym agresja.. Niszczysz uczucia, Bijąc po twarzy w nerwach.. To miłość jest czy spektakl.? Szacunek odwzajemniaj.. Bo przyjdzie dzień.. W którym zwyczajnie się pożegnam.. x2

 


CieszyN Official
 
Data pliku video: 2013-09-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat cieszyński -– powiat w południowej części województwa śląskiego z siedzibą w Cieszynie. Tworzy go 12 gmin: Cieszyn, Ustroń, Wisła, Skoczów, Strumień, Brenna, Chybie, Dębowiec, Goleszów, Hażlach, Istebna i Zebrzydowice zajmując obszar 730,29 km².

Powiat cieszyński leży na środkowej i zachodniej część Pogórza Śląskiego oraz Beskidzie Śląskim, od północy zajmując obszar Kotliny Oświęcimskiej.

Główne gałęzie gospodarki regionu to rolnictwo, usługi i przemysł turystyczny (miejscowości turystyczne: Wisła, Brenna i Ustroń).

Przez powiat przechodzi droga ekspresowa S1 oraz drogi krajowe: 1 i 81. 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola