Belka
Piątek, 16 Listopada 2018   imieniny: Maria, Edmund, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

CieszyN - Dla Ciebie Żyje...

 
FACEBOOK: http:/facebook.com/cieszynndg Chciałbym dać Ci wszystko to czego z całego serca pragniesz.. Chciałbym dać Ci to, ale nie zawsze mogę skarbie.. Chciałbym byś była szczęśliwa, uchylić Ci nieba.. Gdybym tylko mógł to zrobić, zrobiłbym to nawet teraz.. Wiem nie wiele potrzeba by zmieniło się na dobre, Cieszy Cie każde spojrzenie, nietrafiony buziak w brodę.. Było Ci dobrze, uwierz będzie jeszcze lepiej Od 02.08.2013r. żyje tu dla Ciebie.! Ile żył będę nie wiem - wiem, że do końca przy Tobie.. Bo bez Ciebie nie potrafię, nie chce, zwyczajnie nie mogę.. Mam jedno serce, stanowisz jego połowę.. Gdybym miał Cie stracić miałbym w nim tylko jedną komorę.. Bez Ciebie, marznę, tonę w tęsknoty głębokiej rzece.. Nigdy nie czułem się tak cudownie przy innej kobiecie.! To Ty dajesz mi szczęście na które czekałem Dlatego jestem przy Tobie i przy Tobie będę dalej.. Chciałbym podziękować Ci za wszystko to co dla mnie robisz Za to, że jesteś koło mnie i nie zamierzasz odchodzić.. Za każde słowo kocham, sms-y w nocy I za każda niepotrzebną łzę zarazem Cie przeprosić.. Chce na rekach Cie nosić, patrzeć jak przy mnie zasypiasz, Czuwać przy Tobie i nasłuchiwać czy nadal oddychasz.. Przytulać gdy się budzisz, znów trafił się koszmar.. Spij spokojnie moja rybko, nic złego Cie tu nie spotka Chce jeść z Tobą śniadania, konsumować stos kanapek.. Przypominać Ci, że znowu zapomniałaś o herbacie.. Codziennie patrzeć jak przeglądasz się przed lustrem, Cieszyć się każdym momentem, dzisiaj, jutro i po jutrze.. Mógłbym za Ciebie umrzeć gdyby tylko było można Bez chwili zastanowienia życie bym za Ciebie oddał.! Kocham Cie mocno, mocniej chyba już nie można I dziękuje temu co los pisał, że mogłem Cie poznać...

 


CieszyN Official
 
Data pliku video: 2014-06-28, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat cieszyński -– powiat w południowej części województwa śląskiego z siedzibą w Cieszynie. Tworzy go 12 gmin: Cieszyn, Ustroń, Wisła, Skoczów, Strumień, Brenna, Chybie, Dębowiec, Goleszów, Hażlach, Istebna i Zebrzydowice zajmując obszar 730,29 km².

Powiat cieszyński leży na środkowej i zachodniej część Pogórza Śląskiego oraz Beskidzie Śląskim, od północy zajmując obszar Kotliny Oświęcimskiej.

Główne gałęzie gospodarki regionu to rolnictwo, usługi i przemysł turystyczny (miejscowości turystyczne: Wisła, Brenna i Ustroń).

Przez powiat przechodzi droga ekspresowa S1 oraz drogi krajowe: 1 i 81. 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola